JAK STOSOWAĆ ACNEVAC®

Preparat Acnevac® stosuje się następująco:

Zalecana dzienna porcja: jedna kapsułka.

1. Przez 10 kolejnych dni przyjmujesz 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo. Nie ma znaczenia, w którym dniu cyklu jesteś.

! Informacja „na czczo” oznacza, że preparat należy przyjmować zaraz po przebudzeniu i najlepiej pół godziny przed śniadaniem, popijając 200 ml wody. Dzięki temu treści pokarmowe obecne w żołądku i jelitach nie przeszkodzą w działaniu preparatu.

2. Robisz 20 dni przerwy w stosowaniu. W tym czasie mikroorganizmy zawarte w preparacie Candivac kolonizują organizm i zaczyna się proces przywracania równowagi.

3. Powyższe czynności powtarzasz: przyjmujesz 1 kapsułkę dziennie przez 10 dni kuracji i następnie robisz 20 dni przerwy. Aż do momentu zużycia wszystkich 30 kapsułek z opakowania.

 

Pamiętaj, że żaden preparat nie zastąpi wizyty u specjalisty. Suplement diety Acnevac® może być stosowany kilka razy w roku po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Acnevac® został wyprodukowany przy użyciu specjalnych technologii ze szczepów bakteryjnych, które stanowią najczęstszy czynnik etiologiczny powodujący choroby skóry, takie jak trądzik pospolity, czyraczność, wyprysk pieniążkowaty (mikrobowy).

Skład: 1 kapsułka zawiera 5mg substancji czynnej, otrzymanej dzięki liofilizacji nieaktywnych mikroorganizmów:

Staphylococcus aureus lysatum cryodessicatum (CCM 7587), Staphylococcus epidermidis lysatum cryodessicatum (CCM7588), Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum (CCM 7083); Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, laktoza, dwutlenek krzemu (substancje wypełniające).

Ostrzeżenie: Suplement diety Acnevac® jest przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 7 lat oraz dla osób dorosłych. Należy skonsultować się z lekarzem, zanim zastosuje się produkt Acnevac® u młodszych dzieci, u kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Produkt Acnevac® nie powinien być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu po upłynięciu daty przydatności do spożycia podanej na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania produktu Acnevac® z produktami immunobiologicznymi. W takim przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25℃  w suchym i ciemnym miejscu.

Wielkość opakowania: 30 kapsułek